استخدام کارمند اداری

فرصت های شغلی ( واحد اداری و مالی )


برای شکوفایی خلاقیت‌ها و توانمندی‌های خود، هرلحظه فرصت پیوستن به شرکت پارس‌ فراسو برای شما وجود دارد. با توجه به گستردگی فعالیت‌های این شرکت ، دانش‌آموختگان و متخصصان حوزه‌های مختلف ، می‌توانند دانش و پشتکار خود را در محیط پویا پارس‌ فراسو به کارگیرند.

شرايط احراز:

  • دارای مدرک کارشناسی حسابداری ، شیمی , و ... از دانشگاه های معتبر
  • گذراندن دوره های مرتبط با شغل مورد علاقه
  • داشتن سابقه حداقل دو سال کار اختصاصی در خصوص شغل مورد درخواست
  • آشنایی با لوازم آزمایشگاهی و تحقیقاتی
  • مهارت های نوشتاری و گفتاری خوب
  • مهارت سازماندهی و مدیریت زمان
  • توانایی کار تیمی 

استخدام کارمند

فرم استخدام

نحوه پاسخ به فرم شما:


هنگامی که درخواست پیوستن به پارس فراسو را برای این شرکت ارسال می‌کنید، درخواست و رزومه‌ی شما با رعایت محرمانه بودن، در واحد مدیریت پارس‌ فراسو مورد بررسی قرار می‌گیرد. پس از آن، مدیریت واحد مدیران بخش‌هایی که تصور می‌شود شما می‌توانید جایگاهی در آن‌ها داشته باشید، مشورت خواهند کرد.
 این فرآیند، حدود يک هفته طول خواهد کشید. طی این مدت، ممکن است با شما تماس گرفته شود و قرار جلسه‌ مصاحبه حضوری تنظیم گردد. ممکن است توان‌مندی‌های مطرح شده‌ی شما در رزومه، مورد تایید اولیه‌ی مدیريت باشد، اما جایگاه شغلی خاصی در آن زمان برای شما در پارس فراسو شناسایی نشود. به همین خاطر، درخواست شما تا مدت شش ماه در آرشیو شرکت پارس فراسو به صورت جاری نگه‌داری خواهد شد و احتمال دارد در فرصت‌های بهتری با شما تماس گرفته شود.
چنانچه ارزیابی اولیه‌ی رزومه‌ی شما مثبت باشد و جایگاه شغلی مشخصی برای شما در نظر گرفته شود، جلسات مصاحبه‌ی عمومی و تخصصی با شما برگزار خواهد شد تا برای پیوستن شما به پارس فراسو تصمیم‌گیری شود.

استخدام مدير فروش , استخدام کارشناس فروش , استخدام , استخدام مدير فروش , استخدام مدیر فروش منطقه , استخدام سرپرست فروش , استخدام کارمند فروش , استخدام مدير فروش و بازاريابی , آگهی استخدام کارمند و کارشناس فروش , استخدام کارمندان فروش , بازارياب , کارمند , کارشناس فروش مواد شيميايي , فروشنده تجهيزات آزمايشگاهی , استخدام اپراتور فروش و بازاریاب  ,  کارشناس واحد فروش و بازاریابی , کارشناس فروش دعوت به همکاری , آگهی‌های استخدام کارمند فروش در تهران ,  کارمند فروش با روابط عمومی بالا, استخدام مسئول بازرگانی و فروش , استخدام کارشناس فروش آزمايشگاهی , کارشناس فروش تجهيزات آزمايشگاهی , استخدام کارشناس فروش در شرکت تولید کننده آزمایشگاهی , تکمیل کادر فروش , شرکت پارس فراسو فعال در زمینه بازرگانی تجهیزات تخصصی آزمایشگاهی با کاربردهای صنعتی در تهران دارای مشتریان از صنایع ، نفت و گازو داروسازی و پتروشیمی جهت توسعه و تکمیل نیروی انسانی خود در تهران، افراد متقاضی واقعی کار را از طریق مصاحبه برای شغل زیر استخدام می‌نماید , کارشناس فروش خانم  با روابط عمومی بسيار قوی با سابقه حداقل دو سال مرتبط جهت فروش تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی , استخدام کارشناس فروش تجهيزات پزشکی و آزمايشگاهی