فرم تماس با بخش خدمات و تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی

امروزه در اکثر مراکز آزمايشگاهی بزرگ کشور که با داشتن حجم عظیمی از تجهيزات آزمايشگاهی در سازمان خود مواجه هستند، توجه و گرایش ویژه به سیستم های مدیریت نگهداری و تعمیرات به عنوان یک راه حل مبتنی بر فناوری شده است. در شرکت پارس فراسو با در نظر گرفتن موضوع فوق و استراتژی نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه بر اساس سیستم نگهداری و تعمیرات در صنایع مختلف به طراحی الگویی از یک سیستم نگهداری و تعمیرات با استفاده از روشهای عالی می پردازیم . ما در شرکت پارس فراسو ابتدا برای شناخت کامل از سیستم و روشهای کاری شما جهت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، نمودار های گردش کار تهیه و مدل نمودار جریان داده و مدل ارتباط نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه، را برای شما طراحی می کنيم . البته اساساً نگهداری و تعمیرات ، تنها حوزه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه را شامل نمی‌شود، اگر چه این مورد ( نگهداری و تعميرات پیشگیرانه ) یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های نگهداری و تعمیرات بشمار می رود اما بايد دقت کرد و دانست که نگهداری و تعمیرات تنها روغنکاری نیست، اگرچه روغنکاری یکی از فعالیت‌ها و اقدامات مقدماتی در حوزه نگهداری و تعمیرات می باشد. در شرکت پارس فراسو اقدامات تعمیرات در کوتاهترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی برای سازمان ها و صنايع انجام می گيرد . و از آنجایی که تعمیرات درست برای دستگاههای آزمايشگاهی با تکنولوژی بالا یک هنر است؛ سعی بر اين داريم تا بهترین امکانات را در اختيار شما قرار دهيم .  شرکت پارس فراسو ، در زمینه تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی و صنعتی در قالب بخشی مجزا در شرکت با امکانات فنی پيشرفته ساليان زيادی است که فعالیت دارد. زمینه کاری اين بخش در شرکت پارس فراسو به دو دسته تعمیر تجهیزات عمومی و  دستگاههای پيشرفته ( High-tech ) تقسیم می شود. دستگاههای عمومی نظیر انواع انکوباتور ، آون ، سانتريفيوژ ، انواع بن ماری ، انواع اتوکلاو ، الکتروفورز، انواع بردهای کنترل دما، انواع دستگاههای پی اچ متر، انواع ویسکومتر دیجیتال ، انواع هیتر استیرر، و دستگاههای پيشرفته ( High-Tech ) ماننددستگاههای آنالیز حرارتی، دستگاههای  آنالیز مواد مانند اسپکتوفتومتر ، HPLC ، اتميک ابزربشن و ... می باشند. لیست دستگاههای تعمیر شده در شرکت پارس فراسو را میتوانید از کارشناسان اين بخش درخواست نمائيد. در صورتی که نياز به ارتباط جهت انجام هرگونه مشاوره با بخش خدمات , تعميرات و سرويس تجهيزات آزمايشگاهی شرکت پارس فراسو را داريد می توانيد با تکميل فرم ذيل در اسرع وقت با کارشناسان بخش فنی اين شرکت ارتباط برقرار کنيد .

 

فرم تماس با بخش خدمات جهت مشاوره

 

 

از آنجایی که کارشناسان بخش فنی قبل از تماس بایستی اطلاعات دقیق از شما و نوع درخواست داشته باشند خواهشمندیم موارد درخواست شده در فرم فوق را به صورت کامل تکمیل فرمائید.

لازم به توضیح است که بسیاری از شرکت ها فروشنده لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی قادر به ارائه خدمات نصب ,  راه اندازی و آموزش کارکرد دستگاهها نمی باشند که این برای بسیاری از مصرف کنندگان اشکالات بسیاری را ايجاد می کنند . و يا اينکه در صورتی که دستگاهها دچار مشکل فنی شوند امکان ارائه خدمات تعمیر تجهیزات آزمایشگاهی را ندارند و چه بسیارند دستگاههایی که در آزمایشگاهها به خاطر مشکلات بسیار اندک قابل استفاده و کارکرد نمی باشند و مصرف کننده را با هزینه های بسیاری رو به رو می کنند . شرکت پارس فراسو این توانایی را دارد تا در صورتی که دستگاهی از نمايندگی های اين شرکت تهیه نشده باشد را نیز در صورت درخواست مصرف کننده نصب , راه اندازی و آموزش دهد و يا نسبت به تعمیر آن با کمترین هزینه اقدام کند .  

 

  • تعمیر و سرویس انواع دستگاههای شرکت FALC , IKA , Heidolph  یکی از تخصصی ترین فعالیت های شرکت می باشد.
  •  
  • تعمیر انواع سانتریفیوژهای ايرانی و خارجی  یکی دیگر از خدمات ارائه شده در بخش فنی شرکت پارس فراسو می باشد .
  •  
  • تعمیر و کالیبراسیون انواع انکوباتور , آون و ... از شرکت های ايرانی و خارجی مانند Memmert در شرکت صورت مـــی گیرد.
  •  
  • تعمیر و کالیبراسیون انواع اسپکترو فتومتر و ویسکومتر Brookfield و تجهيزات کمپانی ATAGO از مهمترين خدمات فنی  این شرکت می باشد.

 

معرفی بخش خدمات پس از فروش و تعمیرات تجهیزات آزمایشگاهی شرکت پارس فراسو


تعمیرات دستگاههای آزمايشگاهی-  تعمیر دستگاههای آزمايشگاهی - تعمیر تجهيزات آزمايشگاهی - آموزش تعمیرات تجهيزات آزمايشگاهی - تعمیر و سرویس تجهیزات آزمايشگاهی - تعمير سانتريفيوژ - تعمیر فریزر آزمايشگاهی -  تعمیر فریزر نفی 86 درجه سانتیگراد - تعمیر هات پلیت مگنت - تعمیر اتوکلاو - تعمير انکوباتور ممرت - تعمیر آون آزمايشگاهی