تعمير و کالیبراسیون تجهیزات آزمایشگاهی

مشتری گرامی لازم است بر اساس دستورالعمل های استاندارد شرکت پارس فراسو ابتدا نسبت به تکميل فرم در خواست خدمات آزمایشگاهی و فنی اقدام فرمائید. پس از مطالعه شرایط و توضیحات منــدرج در فــــرم، نــسبت به تکمــــیل دقیـــق آن بـــر اســاس نیـاز خود اقدام نمائید. خواهشمند است جهت تسریع در انجام عمليات خدمات رسانی به شما اطلاعات درخواست شده را به صورت کامل و دقیق تکميل نمائيد . به عنوان مثال اطلاعاتی مانند مدل دستگاه , شماره سريال کالای معيوب ( در شکل مقابل برای شما اطلاعاتی که در لیبل پشت دستگاه آون مدل FN 055 می باشد قرار داده شده  ) و شرح مختصری از اشکال ايجاد شده کارشناسان اين شرکت را جهت ياری رساندن سريعتر به شما کمک خواهد کرد . لازم به ذکر است در اين صفحه پس کلیک بر روی دکمه تائيد درخواست شما مستقيما به مديريت بخش فنی شرکت پارس فراسو ارسال می گردد و نیازی به ارسال فاکس و يا ايميل نیست .  ( لطفا تاییدیه وصول درخواست خود را از بخش فنی شرکت پارس فراسو به شماره 88959000 - 021  داخلی 117 دریافت نمائید )  . پس از دریافت فرم تکمیل شده توسط این شرکت، جهت طی مراحل بعدی با شما تماس گرفته خواهد شد . همچنين در صورت نیاز به مشاوره با واحد خدمات فنی و پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

تعمير تجهیزات آزمایشگاهی - سرویس و تعمیرات تجهيزات آزمايشگاهی

فرم درخواست خدمات

 

از آنجایی که کارشناسان بخش فنی شرکت پارس فراسو قبل از تماس بایستی اطلاعات دقیق از شما و نوع درخواست و مشکل ایجاد شده را داشته باشند, خواهشمندیم موارد درخواست شده در فرم فوق را به صورت کامل و دقیق تکمیل فرمائید.

 

تعمیر اجاق سوکسله - تعمیر هات پلیت استیرر - تعمیر بن ماری اولتراسونیک - فرم درخواست تعمیرات - فرم در خواست خدمات - تعمیر یخچال آزمایشگاهی - تعمیر هود لامینار - تع

میر انکوباتور یخچالدار