تاریخچه شرکت پارس فراسو

 

شرکت پارس فراسو فعالیت خود را از سال 1370 به عنوان یکی از ارایه‌کنندگان لوازم و تجهيزات آزمايشگاهی و مواد شيميايي آغاز کرد. در آن هنگام، مباحث مرتبط با واردات لوازم پيشرفته و تجهيزات نوين آزمايشگاهی در ایران بسیار نو بود و مشتريان برای استفاده از تجهيزات آزمايشگاهی و امکانات ساده ای همچون داشتن مواد شيميايي با کيفيت بالا با مشکلات بسیار زیادی رو به رو بودند و ناگزیر باید مراحل بسیار پیچیده‌ای را برای دسترسی و استفاده از آن طی می‌کردند. وجود مشکلاتی از این دست از یک سو و رشد پرشتاب علم در کشور و در سراسر جهان از دیگر سوی، انگیزه‌ی اصلی تاسیس شرکت‌های پارس فراسو برای ارایه‌ی خدمات نوين آزمايشگاهی در ایران بود.
 هر چند شرکت پارس فراسو ، فعالیت خود را با ارایه‌ی مواد شيميايي و کيت های تشخيص طبی آغاز کرد ، اما نگرش مدیریتی موسس شرکت به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت پارس فراسو توسط موسس آن برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای تجهيرات پيشرفته این شرکت و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این شرکت ، موجب شد که پارس فراسو به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان يکي از پيشروان این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار استفاده‌کنندگان از خدمات پارس‌ فراسو افزوده شود. امروزه شرکت پارس فراسو با دارا بودن نمايندگی انحصاری از کمپانی های معتبری چون STEROGLASS از ايتاليا , FALC از ايتاليا , ROMIL از انگلستان و NUVE از ترکيه اين امکان را به استفاده کنندگان خود از مراکز مختلف را می دهد تا بتوانند در کمترين زمان ممکن بهترين کالاها و خدمات ممکن را تهيه نمايند .
 اینک، تعداد بی‌شمار اعضای خانواده‌ی مشتریان شرکت‌های پارس‌ فراسو ، پشتوانه‌ی ارزش‌مند برای سرمایه‌‌گذاری‌های روزافزون بر تجهیزات و انگیزه‌ی مناسبی برای بهبود هر چه بیش‌تر خدمات اين شرکت در کشور شده است.