معرفی شرکت پارس فراسو

 

شرکت پارس فراسو ( سهامی خاص )  در سال 1370 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران با نام شرکت لوازم پزشكی آزمايشگاهی وشیمیایی پارس فراسو به ثبت رسید و اکنون با بیش از سی سال سابقه به عنوان شرکتی پیشرو در زمینه ارائه خدمات ، مشاوره و تامین تجهیزات آزمایشگاهی , مواد شيميايي ، تحقیقاتی و کنترل کیفی مورد نیاز مراکز علمی ، پژوهشی، دانشگاهی ، تحقیقاتی و صنعتی مشغول به فعالیت می باشد.

 

مطابق اساسنامۀ شرکت پارس فراسو موضوع فعالیت اصلی به شرح زیر می باشد:

الف- بازرگانی داخلی : خرید انواع مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی , دارو و مواد اولیه دارویی, مواد اولیه غذائی و مکمل ها به منظور فروش به مصرف کننده نهایی
ب - بازرگانی خارجی : واردات و صادرات انواع کالا به خصوص مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی , دارو و مواد اولیه دارویی , مواد اولیه غذائی و مکمل ها به منظور فروش.
ج - انجام مطالعه و تامین نیاز بازار مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی
د- ارائه خدمات فنی – بازرگانی به انواع شرکت هایی که در مرحله طراحی، احداث و توسعه و یا بهره برداری می باشند.
و- ارائه انواع خدمات بازرگانی به بخش های آزمایشگاهی در تمامی صنایع مرتبط تولیدی , خدماتی و سایر امور و عملیات مجاز دیگر که در جهت اجرای موضوع فعالیت شرکت باشد.

 

با ارائه مشاوره دقیق فنی، اطلاع رسانی جامع و مطلوب و با اتکاء به سالها تجربه کاری و بهره گیری از کارشناسان متخصص در بخش فروش ، شرکت پارس فراسو شما را در انتخاب مناسب ترین و با کیفیت ترین کالاها از کمپانی هايی که نمايندگی انحصاری آن را به عهده دارد , همراهی می نماید. در طول سال‌های سپری شده کالاهای قابل توجه‌ای ( شامل مواد شیمیایی و تجهيزات ) به مراكز مختلف تحقيقاتی، صنعتی و آموزشی كشور توسط اين شركت ارائه گرديده است و ما موفقيت نسبی خود را مديون نه تنها ارائه تجهيزات با بهترين كيفيت و رعايت استانداردهای جهانی و گسترش روز افزون امكانات و بكارگيری نيروهای متخصص و مجرب بلكه بيش از هر چيز توجه خاص به رضايت مصرف‌كنندگان از خدمات قبل و بعد از فروش شركت می‌دانيم. همچنین این شرکت با دراختیار داشتن مهندسین با تجربه در بخش فنی و خدمات پس از فروش ، با برنامه ریزی و امکانات مناسب و آموزش کامل دستگاه ها ،تلاش می نماید نهایت رضایت مشتریان در مراحل بعد از تامین دستگاه را فراهم نماید . هم اکنون شرکت پارس فراسو سهم مهمی در ارائه مواد شیمیایی در بازار كشـور را با واردات از کمپانی معتبر ROMIL انگلستان به خود اختصاص داده و تأمیـن بخـشی از انواع حلال های کروماتوگرافی برای شرکت های داروسازی را برعهده دارد.